Search - SP Page Builder
Всього знайдено товарів
Поиск - Категории
Поиск - Контакты
Поиск - Контент
Поиск - Ленты новостей
Поиск - Метки
Каталог товарів

Карти Таро

Сортування:
orderby
Кількість:
Карти Таро Fournier Ромеро - Tarot Del Romero
460.00 грн.
440.00 грн.
Детальніше
Карти Таро Fournier Драконів від Анни Стоукс - Tarot Dragons by Anne Stokes
460.00 грн.
440.00 грн.
Детальніше
Розпродаж
Карти Tarot the Three God Card Deck
Карти Tarot the Three God Card Deck (Код товару: 1044656)
460.00 грн.
440.00 грн.
Детальніше
Розпродаж
Карти Tarot Cats by Ana Juan
Карти Tarot Cats by Ana Juan (Код товару: 1044658)
460.00 грн.
440.00 грн.
Детальніше
Розпродаж
Карти Fournier Tarot The Magic Tarot
Карти Fournier Tarot The Magic Tarot (Код товару: 1040725)
460.00 грн.
440.00 грн.
Детальніше
Розпродаж
Карти XIII Таро Некро. XIII Tarot by Nekro
460.00 грн.
440.00 грн.
Детальніше
Розпродаж
Карти Fournier Таро Frida Kahlo
Карти Fournier Таро Frida Kahlo (Код товару: 1040721)
460.00 грн.
440.00 грн.
Детальніше
Розпродаж
Карти Fournier Tarot de los Angeles
Карти Fournier Tarot de los Angeles (Код товару: 30571)
460.00 грн.
440.00 грн.
Детальніше
Розпродаж
Карти Fournier El Gren TAROT Esoterico
460.00 грн.
440.00 грн.
Детальніше
Розпродаж
Карти Fournier ТАROT Favole
Карти Fournier ТАROT Favole (Код товару: 37709)
460.00 грн.
440.00 грн.
Детальніше
Розпродаж
Карти Fournier ТАROT La Estrella
Карти Fournier ТАROT La Estrella (Код товару: 21814)
460.00 грн.
440.00 грн.
Детальніше
Розпродаж
Карти Fournier ТАРО Marseille
Карти Fournier ТАРО Marseille (Код товару: 21817)
460.00 грн.
440.00 грн.
Детальніше

Карти Таро – старовинна система ворожінь. Її головна унікальність полягає в тому, що кожна карта колоди володіє власним естетичним та філософським змістом. Цей розклад дозволить дізнатись відповіді на питання, зрозуміти наскільки минуле впливає на сьогодення, розібратись у проблемах та взаємовідносинах з партнерами. Він також допоможе зрозуміти, як вчинити, щоб питання для вас вирішилось сприятливо.

Поява Таро оповите таємницею. Езотерики, історики та науковці досі сперечаються на цю тему. Є різні думки щодо появи цих карт. Одні кажуть, що Таро – це відгалуження гральних карт. Другі стверджують, що вони прийшли до нас із Стародавнього Єгипту. Цим вони пояснюють, що карти Таро мають різні образи та системи їх трактування.

Чотири школи карт Таро

Бажаєте карти Таро купити собі або на подарунок? Тоді треба розібратись в різновидах, які прийнято називати школами. Класичних шкіл п'ять:

  • Марсельська;
  • Райдера-Уейта;
  • Папюса;
  • Кроулі;
  • Ошо Дзен.

Головні відмінності видів полягають у нумерації арканів, картинках та буквах Каббали.

Школа Папюса

Єгипетське Таро

Колода школи відрізняється номерами, під якими розташовані Аркани Блазня, Сили, Правосуддя, а також зображенням деяких знаків. На думку Папюса розклад можна робити у будь-який час. Карти допустимо брати як правою, так і лівою рукою. Під час одного розкладу дозволено ставити будь-яку кількість питань на будь-яку тематику. Найпопулярніші колоди школи Папюса – Лабіринт, Ери Водолія, Єгипетське Таро. А наш інтернет-магазин допоможе купити будь-яку з цих колод з доставкою по Києву та Україні.

Школа Уейта

У колодах даної системи Аркани розташовані під певними номерами та літерами Каббали. В даний час колоди цієї школи є найпопулярнішими. Це може бути Магічне Таро Фредерика Лайонела або інші. Будь-яка з них стане відмінним варіантом для початківців. Їх розклади легко можна розтлумачити. Колоди школи Райдера Уейта мають астрологічні аспекти. Звертайтесь, у нас ви знайдете карти таро, ціна та якість яких вас приємно здивує.

Школа Кроулі

Карти системи можна легко впізнати по стилю ілюстраціям та зовнішньому вигляду. Таро Тота не має інших версій колоди, крім класичної. Сьогодні друкують колоди з трьома варіантами зображення Аркана Маг – індійським, єгипетським, грецьким.

Таро Тота

На відміну від інших шкіл Таро, Кроулі не радив звертатись до карт по кожній дрібниці, а радитись з ними тільки з дуже важливих питань. Прихильники Кроулі дістають їх виключно лівою рукою та викладають на зелене сукно. Більше того, вони приступають до ворожіння тільки після занурення в медитативний транс. Такий варіант варто обирати тим, хто вже ворожить на Таро не перший рік.

В нашому магазині представлені карти Таро цієї школи від кращих брендів. Вам залишається тільки зробити вибір та замовити їх доставку кур'єром за вказаною адресою.

Марсельська школа

Марсельське Таро

Головною відмінністю Таро цієї школи є їх специфічне оформлення. На ілюстраціях присутні тільки бежевий, жовтий, синій та червоний кольори. А самі зображення відрізняються грубо промальованими рисами. Крім класичних варіантів, у цієї системи є кілька художніх версій. Це якісні пластикові карти з досить незвичайними зображеннями. Їх досить складно трактувати, тому для новачків вони не підходять. До цієї системи належить Таро Ангелів, Древо Життя, Таро Ленорман та інші. Ми допоможемо купити карти для ворожіння цієї школи та організуємо їх доставку під двері.

Школа Ошо Дзен Таро

Система з'явилась у 1995 році. До неї належать унікальні медитативні колоди. А завдяки тому, що кожна карта являє собою послання з глибинним змістом, сьогодні вони користуються величезною популярністю серед людей, які захоплюються самопізнанням та саморозвитком. У нас можна купити найкращі колоди цієї школи, ціна та якість яких вас приємно порадує.

Як вибрати карти Таро

Якщо ви тільки починаєте працювати з Таро, то пам'ятайте, що в стандартній колоді 78 карт. 22 – це Старші Аркани. 56 – Молодші. Важливо, щоб інструкція була російською або українською мовою. А ось вибирати Таро потрібно орієнтуючись на власні відчуття. Колода повинна випромінювати нейтральну або світлу енергетику.

При виборі дивіться на те, як виглядають карти, а не на красиві назви та яскраві зображення на коробках. Зображення сорочки повинно вам подобатися, а самі ілюстрації бути чіткими та добре промальованими.

Для новачків оптимальним рішенням стане колода Райдера Уейта, а ось професіоналам варто підбирати карти, відштовхуючись від школи.

Шукаєте де купити карти Таро недорого? Ми з радістю прийдемо на допомогу в цьому питанні. У нас можна купити карти таро будь-якого різновиду. Ми гарантуємо, що на сторінках каталогу представлені карти, які прослужать довгий час. При цьому їх вартість стане приємним сюрпризом.

Телефонуйте, наші менеджери допоможуть зробити правильний вибір, приймуть замовлення та організують доставку по Києву та Україні.

Меню
 
(0)
0.00 грн.
Відправити заявку
Неверный ввод

Неверный ввод