Каталог товарів

PREMIER DECAL PLAQUES

В наявності
(Код товару: 111-20)
від 30.74 грн.
Виробник: Matsui

Цінові фішки Матсуї — це спеціальні ігрові жетони. Вони створені для ставок в покер і для рулетки. Фішки Matsui, являють собою грошовий еквівалент. Це дає можливість використовувати їх в одному ігровому закладі на різних столах і іграх.

Стандартні жетони Матсуї важать 8,5 - 14 грам, мають діаметр 39 міліметрів і товщину - близько 3 міліметрів. На фішках Мацуєв рідко вказаний номінал, найчастіше кожен колір означає певну вартість.

Переваги цінових жетонів Матсуї

Компанія Matsui Gaming Machine Co є одним з лідерів ринку. А значить, що продукція бренду відрізняється високою якістю. Фішки виготовляються з безпечного пластика або міцного керамічного матеріалу. Особливу увагу компанія приділяє поверхні жетонів - фішки бренду відрізняються ідеально відшліфованою поверхнею. Це дозволяє легко ними працювати і спрощує догляд.

Головною перевагою фішок бренду є високий ступінь захисту від підробки і їх термін служби. При правильній експлуатації вони можуть прослужити більше десяти років.

Варто також відзначити, що Матсуї випускає фішки різних кольорів, при цьому в колекції обов'язково представлені жетони класичних кольорів. Наприклад, фішка номіналом 100 умовних одиниць - чорна, номіналом 25 - зелена, а 5 - червона.

GameMaster пропонує купити цінові фішки Matsui з доставкою по Україні

Наш інтернет-магазин пропонує величезний асортимент цінових жетонів Матсуї. Ви можете замовити необхідну кількість фішок бажаного номіналу за доступною ціною.

Телефонуйте, наші менеджери допоможуть зробити правильний вибір і доставлять на замовлення необхідну кількість фішок за вказаною адресою в Києві або будь-який інший регіон нашої країни.

Меню
(0)
0.00 грн.
Відправити заявку
Неверный ввод

Неверный ввод