Каталог товарів
Розпродаж
Карти Bicycle standard (от 12 шт)
Карти Bicycle standard (от 12 шт)Карти Bicycle standard (от 12 шт)Карти Bicycle standard (от 12 шт)Карти Bicycle standard (от 12 шт)Карти Bicycle standard (от 12 шт)

Карти Bicycle standard (от 12 шт)

В наявності
(Код товару: 37826)
Стара ціна: 95.20 грн.
81.60 грн.
Кількість:
Виробник: USPCC
 
Колода карт Bicycle Standard - це висока якість, передові технології виробництва, які отримують гравці або фокусники при виборі даної колоди. Лише після відкриття упаковки і взявши в руки карти, починаєш розуміти, що вони того варті. В подальшому використанні гральних карт, від американського виробника The United States Playing Card Company, будь це гра в покер або тренування фокусів, вони ще більше будуть радувати своє щасливого володаря своєї зносостійкість. Перевагою Bicycle є не тільки їх якість і краса, а також унікальне покриття Air-Cushion Finish, який утворює повітряну подушку між картами, що відрізняє їх від звичайних пластикових карт.
 
Завдяки цьому, карти з таким покриттям не злипаються. Це можна перевірити - поклавши колоду на долоню і невеликими нахилами постарайтеся утримати карти на долоні, як буд-то долоню це Тенісна ракетка, а карти - кулька. Як і було згадано - небайдужі до цих карт і фокусники, як початківці так і профі, відмінно підходить для фокусів, маніпуляцій і слейтінга. Карти паперові з пластиковим покриттям (Air-Cushion Finish). Розмір стандарту «покер»: 88х63 мм. Стандартний індекс.54 листа (52 + 2 джокери). Сорочка: синя і червона.
Меню
(0)
0.00 грн.
Відправити заявку
Неверный ввод

Неверный ввод